Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

10 Zbędnych Rzeczy, Które Robisz z Kobietami (i Przegrywasz)

Portret użytkownika Admin


1. Przyznajesz dziewczynie, że ją podrywasz, gdy ją… podrywasz.

Słyszę co jakiś czas różne historie podrywu i teksty „podrywam Cię, bo jesteś bardzo ładna…”, „Wiesz co, to nie jest podryw, tak tylko zagadałem do Ciebie, bo…” lub „no i jak mi idzie podryw?” itp. wszelkie rozmowy. Nie musisz mówić dziewczynom, że je podrywasz, gdy je podrywasz. Niemal każda taka rozmowa o Twoim podrywie kieruje znajomość na boczny tor, a w każdym razie ustawia słabe ramy znajomości.


2. Pytanie dziewczyny „Czy według Ciebie jestem atrakcyjny?”

Nieduży, ale niepotrzebny błąd. To zbędne pytanie, bo o tym czy jesteś dla kobiety atrakcyjny mówi WIELE innych sygnałów LINK. Zadawanie wprost takie pytania dziewczynie mówi jej, że jesteś trochę nieogarem w relacjach damsko męskich. Ona ma przekonanie, że takie rzeczy się czuje, a nie mówi o nich.

Wielu chłopaków liczy na akceptację ze strony dziewczyny, wymagając od niej, aby słownie potwierdziła swoje zainteresowanie, podjęła logiczną decyzję (i wypowiedziała ją) na jego korzyść. Tylko, że często ona jeszcze nie jest na to gotowa. I nie jest to konieczne. Bywa, że może to zrobić w zabawnej formie i wtedy jest to ok.

Więcej na blogu:

https://www.uwodzenie.org/10-zbednych-rzeczy-ktore-robisz-z-kobietami-i-...

Adept

Odpowiedzi

Portret użytkownika NiCo

To pierwsze pytanie (w sumie

To pierwsze pytanie (w sumie drugie też) wieje desperacja i słabą próbą zwrócenia na siebie uwagi, stąd też jest bardzo nieatrakcyjne. Stawia kobietę w niekomfortowej sytuacji - panna może sobie pomyśleć "i co ja mam mu teraz powiedzieć??" - wymuszone komplementy ciężko przechodzą przez gardło. Tak samo z wyglądem i wszystkim innym. Nadomiar złego sugerują jakieś niedowartosciowanie..

A tak trochę z innej mańki Adepcie, to może wrzuciłbyś nam tutaj kiedyś całego bloga hm? Myślę że mogłaby wywiązać się ciekawa dyskusja..

Pozdrówka i dzięki że zaopiekowałeś się stroną, dzięki czemu nie umarła z odejściem Gracjana.

Portret użytkownika Admin

Niestety, nie mogę wrzucać

Niestety, nie mogę wrzucać całego bloga, bo google uznaloby to za duplikacje contentu

Świetny artykuł @Admin,

Świetny artykuł @Admin, zdecydowanie zgadzam się z 4 punktem - to częsty błąd, który popełniamy nieświadomie.