Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

10 Umiejętności Pomocnych w Uwodzeniu

Portret użytkownika Admin

Mój znajomy trener uwo, puentując naszą dyskusję na temat umiejętności przydatnych do podrywu kobiet, powiedział niedawno: "Marcin, próbowałem różnych rzeczy z dziewczynami, urozmaicanie randek i wiesz co? Najlepiej zawsze działały mi wóda i zioło".  I to koniec dzisiejszego wpisu Smile

Ok, to nie koniec ;)  Dziś chciałbym Ci opowiedzieć o umiejętnościach, które są przydatne w uwodzeniu kobiet. Ważne - te umiejętności (socjalne)  NIE ZASTĘPUJĄ umiejętności uwodzenia, rozmowy z kobietą, eskalacji znajomości w kierunku erotycznym. One po prostu pomagają. Tak więc, same w sobie te umiejętności nie "poderwą" za Ciebie kobiety. Są miłym dodatkiem.

Oto w skrócie najlepsze umiejętności pomocne w podrywie:

1. Gotowanie

Nie wiem czemu, ale to często imponuje kobietom. Wiele razy słyszałam od kobiet, że gotowanie przez mężczyznę jest sexy. Ja nie jestem jakimś wielkim smakoszem, ani kuchmistrzem (choć uwielbiam próbowanie kuchni świata w czasie podróży po Azji i Afryce) , więc nie czuję tego klimatu. Natomiast wiem, że to działa na część kobiet.

Złe podejście może też popsuć wszystko, gdy gotowanie wychodzi z Ciebie w ramie desperackiej chęci zaimponowania kobiecie i wywarcia mega wrażenia. Pamiętam historię znajomego, który w 2003 r. wynajął kucharza z hotelu Mariott (jeśli mnie pamięć nie myli) aby przygotował kolację dla jego i jego koleżanki u niego w domu. On siedział we friendzonie, a liczył że "to" wyciągnie go z szufladki kolega. Przeliczył się. Dziewczyna zjadła kolację, powiedziała mu że jest świetnym kolegą, ale niczym więcej.

2. Mma i sztuki walki

Sztuki walki, jakie by nie były, komunikują że potrafisz walczyć o swoje, że potrafisz obronić dziewczynę przed zagrożeniem. Nie wspominając nawet o tym, że jest się lepiej zbudowanym i ma się większą kondycję w łóżku. Same plusy. Włączają przełącznik atrakcyjności  "obrońca bliskich"  i ewentualnie "zwycięski ryzykant". Można długo dyskutować, która sztuka walki jest lepsza w podrywie, ale nie o to chodzi. Każda ma swoje wady i zalety. istotne jest raczej jak o tym opowiadasz, co pokazujesz.

ciąg dalszy masz na blogu:

http://www.uwodzenie.org/top-10-umiejetnosci-przydatnych-w-uwodzeniu/

Adept

Odpowiedzi

Portret użytkownika Kensei

Mądry ziomek, podobne mam

Mądry ziomek, podobne mam wnioski, jeszcze "szczucie chujem" działa cuda Wink