Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

10 Nietypowych Wskazówek w Lutym #21

Portret użytkownika Admin

W mainstreamie jest wiele kobiet i mężczyzn, którym nie podoba się to, że jest coś takiego jak podryw i można nauczyć się poznawania i przyciągania do siebie kobiety. Myślą, że wszystko powinno przebiegać w sposób naturalny.

Jednak dobrze wiemy, że nie tak wyglądają realia tego świata.

Ludzie chcą wiedzieć, jak ulepszyć swój profil na IG albo podkręcić zdjęcia na Tinderze. Faceci chcą wiedzieć, co powiedzieć, aby poznać dziewczynę i spotkać na żywo. Chcąc być lepszy w sporcie, tańcu, programowaniu, czy pływaniu (np. jachtem) czytasz książki, idziesz na kursy czy wynajmujesz instruktora. Ale w nauce lepszej komunikacji z kobietą, zawsze znajdą się idioci, którzy wiedzą lepiej. Są tacy co zakładają, że w tej dziedzinie nie powinno się niczego uczyć. Bo nie. Od 15 lat mnie to zastanawia.

W dzisiejszym wpisie między innymi:

- Czy będąc jaskiniowym Trollem poderwiesz piękną dziewczynę?
- Czy program „Mistrzowie Podrywu” to jest zapis prawdziwego szkolenia z uwodzenia.
- Ludzie są głupi?
- Co robić, jeśli jesteś nudny?
- o poleganiu na radach kumpli (nieogarów)
- Plastyczny umysł uwodziciela
- Czy praktyka uwodzenia na kobietach uprzedmiotawia je?

https://www.uwodzenie.org/10-nietypowych-wskazowek-w-lutym-21/
Adept

Odpowiedzi

Portret użytkownika Ted

Wiesz, tylko bardzo prosto

Wiesz, tylko bardzo prosto jest powiedzieć "bądź kocurem, który robi co chce - i dostaje co chce" albo "pnij się w górę, rozwijaj zawodowo, pracuj nad swoim charakterem i osiągaj w życiu coraz więcej". Gdyby ludzie byli tacy jak piszesz to wówczas tacy jak Ty nie byliby potrzebni, bo każdy facet imponowałby kobiecie/kobietom i nie miał problemów ze zdobywaniem ich.

Ale są też ci gorsi, z różnych względów nie mogący podskoczyć wyżej, albo nieudacznicy, którzy sprzedali złoty pierścionek swojej prababki, żeby mieć na szkolenie. Przypomina mi się fragment Twojego bloga:

Czy ktoś o moim wyglądzie, albo ktoś o wzroście 165 cm, czy zarabiający 1500 zl jest w stanie zdobyć atrakcyjną dziewczynę trzymając się ram społecznego myślenia i standardów? No raczej nie. Dlatego powinien obrać inną ścieżkę. Ścieżkę uwodziciela

I właśnie tacy uczą się uwodzenia/idą na szkolenie gdy chcą coś zmienić. Żeby być uczciwym - nie TYLKO tacy, ale takie jednostki też się pojawiają - bo alternatywą jest ścieżka nałogowego walikonia (dalsza część tamtego akapitu).

Podejrzewam, że z odpowiednim skillem (którym nadrabiasz inne niedostatki) wypromujesz się dziewczynie nawet jako zagubiony chłopczyk, którego przerasta codzienność, a do tej pory wszystko fundowali mu rodzice. Także wasz wspólny wypad w góry Wink . Będziesz umiał odpowiednio komunikować się z kobietą, wysyłać sygnały, działać seksualnie i będzie gites. Pewnie, zgaduję, że w takim wypadku ten skill musi być na kosmicznym poziomie, nie do wyuczenia w ciągu 4 dniowego szkolenia, ale to też powinno być możliwe.

Portret użytkownika SiuX

Kto to wrócił

Kto to wrócił Laughing out loud

Portret użytkownika Ted

pan maruda

pan maruda

Portret użytkownika RafaelB

Dziewiąty punkt może sprawić,

Dziewiąty punkt może sprawić, że człowiek straci wiarę w ludzkość xD

Portret użytkownika Admin

uwierz mi, to jeszcze nic

uwierz mi, to jeszcze nic Smile

Portret użytkownika RafaelB

Najgorsze jest to, że

Najgorsze jest to, że doskonale zdaję sobie z tego sprawę Tongue Ludzie potrafią tak nie ogarniać kontekstów, koniunktur, specyficznych warunków, że masz wrażenie, że gadasz po chińsku Laughing out loud Ale moje ulubione jest "przepisywanie z tablicy" - jak koleś kopiuje ciebie, bo u ciebie działa. Po czym u niego za nic. I nie może zrozumieć, co poszło nie tak. A poszło WSZYSTKO!

Portret użytkownika cali

Ad. pkt 9. Ludzie oczekują

Ad. pkt 9. Ludzie oczekują prostego przepisu, instrukcji i poprowadzenia ich za rączkę. Jak idą na randkę oczekują, że dostaną odpowiedź jakie skarpetki włożyć, co powiedzieć na przywitanie w której minucie można ją złapać za rękę, a w której pocałować. Myślą , że uwodzenie jest taką instrukcją z Ikei jak w pięciu krokach złożyć szafkę, a jak wkręcą jedną złą śrubkę to się wszystko zawali. I oczekują że właśnie taką instrukcję dostaną. Ale żeby złożyć szafkę najpierw trzeba się porządnie nauczyć trzymać śrubokręt.

Portret użytkownika Admin

Otóż to

Otóż to